Το European Centre for Architecture Art, Design and Urban Studies σε συνεργασία με το Chicago Athenaeum: Museum of Architecture and Design θα παρουσιάσουν την ομαδική εικαστική έκθεση με τίτλο «City Reads – Αθήνα του χτες και του αύριο», με την επιμέλεια της εικαστικού και συγγραφέως Ράνιας Καπελιάρη.
Η έκθεση θα λάβει χώρα στο Contemporary Space Athens, Μητροπόλεως 74. Τα εγκαίνιά της έχουν οριστεί για τις 26/4 και θα παραμείνει ανοικτή για το κοινό μέχρι και 13/5.
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhdwqCmH8WxYGmw49HFwGU3Aj_5IvlmimlvuShFQiz0ooiCplehXSeFs5CrSxPKYfAnJPQKEArIOsa_IF_ILeCC1WdhuMVQvMiFDsRHOxeOS_JVdLJzCQyCQ97L03CnoJPLTy_n22zfjiIG/s1600/800-400.jpg)
Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.